NaprawyMechaniczne

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców. Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza i znajomość budowy samochodów marek włoskich to nasze największe atuty.

Zadbamy o stan Twojego auta

Przeglądy sezonowe i naprawy mechaniczne są gwarancją bezproblemowej eksploatacji auta. Odpowiednio wczesne wykrycie usterki drobnych części gwarantuje, że kolejne podzespoły nie będą szybciej się zużywać narażając właściciela pojazdu na niebezpieczeństwo poważnych awarii.

Dobry stan techniczny samochodu odpowiada za stabilną i bezpieczną jazdę, możliwość odpowiedniego reagowania na ewentualne zagrożenia na drodze. Jednocześnie regularna wymiana części podnosi wartość rynkową auta i ułatwia jego sprzedaż.

Poszczególne podzespoły samochodowe współpracują w ramach pojedynczych układów oraz całości. Działanie każdej części może mieć bezpośredni lub pośredni wpływ na szybkość zużywania się innego elementu.

Drobne zaniedbania z czasem prowadzą do poważniejszych usterek, których usunięcie jest kosztowne. Wystarczy jazda z uszkodzonym sprzęgłem, aby z czasem cała skrzynia biegów wymagała wymiany. Przetarcia gumowych osłon przegubów mogą doprowadzić do rdzewienia i uszkodzenia całej półosi, a przeciekająca chłodnica to tylko krok do przegrzania, a potem zatarcia silnika.

Mechanika pojazdowa w Warszawie – kompleksowe usługi na wysokim poziomie

Wykonujemy naprawy mechaniczne wszystkich układów samochodowych. Pierwszym krokiem zawsze jest diagnoza usterki. Następnie wymieniamy części na nowe lub zajmujemy się regeneracją zużytych podzespołów (gdy istnieje taka możliwość).

Naprawiamy i wymieniamy silniki, wymieniamy sprzęgła, koła dwumasowe, przeguby półosi, hamulce, zawieszenia, układy wydechowe, chłodzenia i kierownicze.

Pracujemy w oparciu o zalecenia poszczególnych producentów, zaawansowane schematy przedstawiające budowę układów oraz wieloletnie doświadczenie w branży mechanicznej. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem diagnostycznym, narzędziami i oprogramowaniem komputerowym. Naprawy mechaniczne bardzo często łączymy z weryfikacją elektroniki.

Mechanika pojazdowa w Warszawie – naszą specjalnością są wszystkie modele Fiata, Alfy Romeo i Lancii.

+48 22 666 31 88

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Zapewniamy naprawy utrzymujące auta w dobrym stanie technicznym.