Serwis- Lancia

Lancia to włoska marka samochodów osobowych z burzliwą historią. Firma powstała w 1907 roku w Turynie. Obecnie marka należy do Fiata.

Historia Lancii

Przedsiębiorstwo Lancia&Cie powstało w 1906 roku. Założycielami firmy byli Vincenzo Lancia i Claudio Fogolin. Pierwszy model firma zaprojektowała w 1907 roku. Była to Lancia Alpha. W 1912 roku na rynek weszła Lancia Theta, a 1922 Lancia Lambda. 9 lat później firma wyprodukowała model Astura. W 1933 roku na rynek trafił pierwszy sedan z hamulcami hydraulicznymi (model Lancia Augusta). Kolejnym modelem, który zapisał się w historii tej słynnej włoskiej marki, była Lancia Aprilia z 1937 roku. Lata 50. XX wieku przynoszą producentowi sukcesy na rajdach samochodowych Formuły 1. W 1969 roku przedsiębiorstwo Lancia&Cie zostało wykupione przez koncern Fiat.
Obecnie pod marką Lancia dostępny jest jedynie model Lancia Ypsilon (sprzedawany we Włoszech).

Serwis Lancia w Warszawie

Oferujemy serwis samochodów Lancia w Warszawie. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z różnymi modelami marek włoskich. Nasi technicy są w stanie sprawnie zlokalizować usterki, ocenić zużycie części i dokonać ich precyzyjnej wymiany opierając się na zaleceniach producenta oraz schematach budowy pochodzących z baz, do których wykupujemy dostęp.

W ofercie posiadamy przeglądy sezonowe, usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i elektromechaniki, diagnostykę komputerową, serwis klimatyzacji oraz geometrię kół. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kompleksowe przeglądy używanych aut Lancia przed zakupem.

Jakie modele serwisujemy?

W punkcie zapewniamy obsługę serwisową samochodów YPSILON, Delta, Voyager i innych modeli włoskiej Lancii.

Serwis Lancia w Warszawie – zapraszamy do punktu przy ul. Połczyńskiej 82 na Bemowie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.