Serwis- Fiat

Fiat (Fabbrica Italiana Automobili Torino, Włoska Fabryka Samochodów w Turynie) to włoskie przedsiębiorstwo produkujące auta osobowe, dostawcze i ciężarowe, ciągniki rolnicze, autobusy oraz silniki. Obecnie koncern działa jako FCA (Fiat Chrysler Automobiles – Fiat połączony z amerykańskim koncernem Chrysler).

Historia Fiata

Początki koncernu motoryzacyjnego Fiat sięgają 1899 roku. Przedsiębiorstwo powstało we włoskim Turynie w wyniku połączenia kapitału 30 różnych udziałowców. Produkcja pojazdów pod marką Fiat ruszyła w 1900 roku. Firma szybko się rozwinęła i już w 1904 roku powstała jej oddział w USA (Nowy Jork), następnie fabryki w Lingotto i Mirafiori oraz fabryka w Rosji (Moskwa). Już w 1905 roku Fiat w swojej ofercie posiadał aż 16 różnych modeli osobowych wyposażonych w silniki o mocy do 100 KM.

Pierwsze modele, które przeszły do historii marki to Zero (auto dostępne było w Polsce) i Topolino z 1936 roku z silnikiem o mocy 13 KM (niewielkie auto miejskie dla 4 osób). W Polsce hitem stał się m.in. Fiat 125p (produkowany do 1991 roku) i Fiat 126p (produkowany do 2000 roku).
W 1980 roku na rynku pojawił się Fiat Panda, a w 1982 Fiat Uno. Koniec lat 80. należał do modelu Tipo. W 1992 roku zadebiutował model Cinquecento, a 1998 roku Seicento. W 1997 na rynek trafił Fiat Palio Weekend.

Serwis Fiata w Warszawie

Oferujemy kompleksowe przeglądy i naprawy wszystkich modeli osobowych oraz dostawczych marki Fiat. Specjalizacja w serwisie aut włoskich pozwoliła naszym pracownikom poznać specyficzną budowę konkretnych modeli, co znacznie ułatwia diagnostykę usterek.

Wykonujemy przeglądy sezonowe oraz wszystkie naprawy z zakresu mechaniki i elektromechaniki pojazdowej. Naprawiamy i wymieniamy przeguby półosi, sprzęgła kół dwumasowych, elementy zawieszenia, układu hamulcowego, kierowniczego, chłodzącego oraz wydechowego. Specjalizujemy się również w regeneracji oraz wymianie silników. Dodatkowo, ofertę serwisu Fiat w Warszawie uzupełniliśmy o pomiary zbieżności kół i ustawienia geometrii oraz serwis klimatyzacji samochodowej (naprawy, czyszczenie, odgrzybianie).

Do punktu zapraszamy także wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu Fiat i chcą kompleksowo sprawdzić jego stan. Przeglądy aut używanych obejmują stan mechaniczny, pomiary grubości lakieru, weryfikację podłogi samochodowej, diagnostykę komputerową.

Jakie modele serwisujemy?

Zapraszamy osoby prywatne i firmy, które potrzebują przeglądu lub chcą naprawić uszkodzenia w dowolnych modelach Fiata.

Nasz zespół serwisowy posiada doświadczenie m.in. w obsłudze Fiatów:

• Tipo
• 500
• Panda
• Bravo
• Punto
• Ducato
• Scudo
• Talento
• I inne

Serwis Fiata w Warszawie – kompleksowe usługi zapewniające długoletnią eksploatację auta

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.