Serwis- Alfa Romeo

Alfa Romeo to prawdziwa legenda włoskiej motoryzacji i obiekt pożądania wielu miłośników samochodów na całym świecie. Firma produkuje auta wyścigowe i sportowe oraz luksusowe samochodowy osobowe wyróżniające się połączeniem mocnych silników z efektowną stylistyką.

Historia Alfa Romeo

Początki marki sięgają 1910 roku, kiedy to firma A.L.F.A. z Mediolanu rozpoczęła pracę nad modelem 24 HP. Jego twórcą był Giuseppe Merosi. W tym samym roku powstało również słynne logo z czerwonym krzyżem i herbem familii Visconti. W 1915 roku przedsiębiorstwo trafiło w ręce Nicoli Romeo i zmieniło nazwę z A.L.F.A. na Alfa Romeo. Marka początkowo skupiała się na produkcji aut wyścigowych. Duży sukces odniósł już pierwszy model sportowy – 40-60 HP z silnikiem OHV, który wygrał wyścigi w 1913 roku oraz w 1920 i 1921 roku. Kolejny model to Alfa Romeo Grand Prix z 1914 roku.

Do historii motoryzacji przeszły także modele 1900, Giula, Giuletta, 1600 Spider Duetoo oraz 75, 164 i 147, które zaraz po premierze wzbudzały ogromne emocje wśród miłośników motoryzacji.
W 1986 roku marka została wykupiona przez Fiata, który zachował charakterystyczne logo – pierwszym modelem stworzonym pod nadzorem nowego właściciela było Alfa 164 z 1987 roku.

Serwis Alfa Romeo w Warszawie

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową wszystkich modeli Alfa Romeo. Wykonujemy przeglądy okresowe, wymieniamy płyny eksploatacyjne, sprawdzamy stan części oraz dokonujemy kompleksowych napraw. Wymieniamy i naprawiamy elementy układu hamulcowego, kierowniczego, chłodzenia, wydechowego i zawieszenia. W ofercie dostępna jest także regeneracja i wymiana silnika, wymiana przegubów półosi oraz inne naprawy mechaniczne.

Kolejną usługą jest diagnostyka komputerowa i naprawy elektromechaniczne Alfa Romeo, serwis klimatyzacji samochodowej oraz geometria kół (weryfikacja zbieżności, ustawienia).

Zapraszamy również na przeglądy używanych samochodów Alfa Romeo przed zakupem – zadbamy, aby nasz Klient dokonał dobrej inwestycji sprawdzając stan mechaniczny i wizualny, wykrywając przeszłość wypadkową auta oraz wyceniając koszty naprawy zużytych części (doskonały argument do negocjacji ceny podanej przez sprzedawcę).

Jakie modele serwisujemy?

W serwisie samochodów włoskich w Warszawie zapewniamy naprawy wszystkich modeli kultowej marki Alfa Romeo.

Zapraszamy m. in. właścicieli Alfa Romeo:

• Giulietta
• Mito
• 147
• 149
• I inne

Serwis Alfa Romeo w Warszawie – kompleksowa pomoc na najwyższym poziomie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.