Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys. km), które pozwolą wcześniej wykryć każdą usterkę, wymienić zużyte części, uniknąć ewentualnych awarii lub wypadków na drodze. Pilnowanie terminów przeglądu przedłuża również możliwość korzystania z auta oraz podnosi jego wartość rynkową.

Jak wygląda przegląd w naszym serwisie?

Kierowcom, którzy odwiedzają serwis aut włoskich w Warszawie, w celu przeglądu okresowego auta, zapewniamy szybką, fachową i bezproblemową obsługę. Nasi technicy zapoznają się z zaleceniami producenckimi z karty serwisowej, co pozwala na obranie ścieżki usprawniającej pracę. Zawsze podczas przeglądu pod uwagę brane są indywidualne parametry auta – model, typ silnika, wiek oraz przebieg.

Podczas każdego przeglądu sprawdzamy poziom płynu hamulcowego i chłodniczego, oleju silnikowego oraz oleju skrzyni biegów. W razie potrzeby poszczególne płyny eksploatacyjne są uzupełniane. Kolejnym krokiem jest weryfikacja i wymiana filtrów. Sprawdzamy filtry paliwowe, powietrza, kabiny oraz olejów. Wymieniamy również paski pomocnicze, świece, żarówki i inne drobne elementy, aby auto działało sprawnie.

Zawsze dbamy, żeby dane o wykonanych czynnościach wpisać do programu komputerowego. W ten sposób szybko możemy odtworzyć historię przeglądów i napraw podczas kolejnej wizyty.

Rabaty dla stałych Klientów

Atutem firmy jest dogodny dojazd z centrum miasta (firma zlokalizowana jest przy wylotówce na Poznań), doświadczony zespół i bogate zaplecze sprzętowe. To pozwala przeprowadzać precyzyjne, a zarazem szybkie przeglądy okresowe we wszystkich modelach samochodów marek włoskich.

Dbamy, aby satysfakcja Klientów z obsługi była jak najwyższa, dlatego każdą wykonaną czynność możemy dokładnie objaśnić. Gwarantujemy rozsądne ceny i atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów, ponieważ długofalowa współpraca jest dla nas dowodem pokładanego zaufania.

Zapraszamy na przeglądy okresowe Alfa Romeo, Fiat i Lancia – gwarantujemy szybką, profesjonalną i bezproblemową obsługę.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.