Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie i skorzystaj z pomocy fachowców, którzy szybko ocenią stan techniczny pojazdu.

Gwarantujemy, że z naszą pomocą poznasz mocne i słabe strony używanego Alfa Romeo, Fiata lub Lancii i dobrze zainwestujesz swoje pieniądze.

Oględziny nadwozia, podwozia i stanu podzespołów

Usługę przeglądu samochodów używanych przed zakupem skupiamy na ocenie bezpieczeństwa danego pojazdu, stopnia zużycia części oraz jego wartości użytkowej (wyliczymy szacunkową kwotę, którą ewentualnie należy przeznaczyć na potrzebne naprawy).

Wykonujemy testy powypadkowe, ponieważ doskonale wiemy, że wiele pojazdów dostępnych na rynku wtórnym to auta po mniej lub bardziej poważnych stłuczkach oraz kraksach drogowych. Szczegółowy pomiar grubości powłoki lakierniczej pozwala wykryć umiejętnie ukryte ślady szpachlowania. Dokonamy również profesjonalnych oględzin płyty podłogowej w poszukiwania nierówności, śladów łatania oraz pozostałości podejrzanych substancji.

Kolejnym krokiem jest dokładna ocena stanu zawieszenia oraz części mechanicznych. Nasi technicy zadbają, aby Twojej uwadze nie umknęły zużyte elementy układu kierowniczego, hamulców oraz silnika, których wymiana jest kosztowna. W przypadku wyeksploatowanych podzespołów dokonamy wyceny naprawy, co pozwoli poznać koszty potrzebne na ewentualny remont i stanie się kartą przetargową podczas negocjacji ceny ze sprzedającym.

Oględziny uzupełnimy o diagnostykę komputerową pozwalającą wykryć zdarzenia i błędy zapisane przez komputer pokładowy samochodu.

Specyfikacja wykrytych usterek

Nie znasz się na mechanice pojazdowej i nie do końca wiesz, o czym mogą świadczyć usterki wykryte przez serwisanta? Po oględzinach zawsze przygotowujemy specyfikację techniczną z ustalonymi nieprawidłowościami i wyceniamy przybliżony koszt ich naprawy. Nasz doradca objaśni Ci wykonane kroki oraz ich wpływ na stan auta.

Szczegółowy przegląd aut używanych przed zakupem – z nami kupisz pojazd na długie lata.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.