Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań). Nasi technicy posiadają doświadczenie w pracy z różnymi typami jednostek napędowych w wielu modelach aut włoskich. Sprzęt, którym dysponujemy, doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają nam także na regenerację silników.

Co może świadczyć o uszkodzeniu elementów silnika?

Regularne przeglądy silnika, minimum raz w roku lub co 15 tys. km, są podstawą bezpiecznej i bezawaryjnej eksploatacji auta. Wizyta w serwisie niezbędna jest także, gdy zauważymy chociażby drobne sygnały ze strony jednostki napędowej mogące świadczyć o jej nieprawidłowym działaniu.

Co powinno wzbudzić niepokój kierowcy? O uszkodzeniu podzespołów silnika zwykle świadczą problemy z uruchomieniem auta, jego niespodziewane gaśnięcie na drodze oraz wyraźny spadek mocy. Nieprawidłowa praca jednostki często zwiększa również spalanie. Czasami z rury wydechowej wydobywa się gęsty dym. Kolejnym symptomem, który powinien nas zmobilizować do przeglądu, są wycieki oleju silnikowego (można zauważyć plamy w miejscu parkowania, w nowych autach zapala się kontrolka świadcząca o jego niskim poziomie).

Kompleksowe przeglądy, naprawy i wymiana silników w samochodach włoskich

Wykonujemy przeglądy elementów silnika oraz współpracujących z nim podzespołów w oparciu o zalecenia specyfikacyjne poszczególnych producentów. Sprawdzamy stan:

• wałków rozrządu
• pasków i łańcuchów rozrządu
• miski olejowej
• uszczelnień skrzyni biegów
• tłoków pierścieni i zaworów
• rozrządów pomp wody
• czujników wałów korbowych i innych części

W przypadku wykrycia zużycia podzespołów lub jakichkolwiek nieprawidłowości w ich działaniu, dokonujemy wymiany (wykorzystujemy części oryginalne i tańsze zamienniki – ich rodzaj zawsze ustalamy wspólnie z Klientem).

Posiadamy duże doświadczenie w regeneracji głowic turbosprężarek oraz regeneracji silników. Gdy jest to konieczne, zalecamy wymianę całej jednostki napędowej.

Problemy z silnikiem? Zapraszamy do serwisu aut włoskich – gwarantujemy fachową pomoc w nawet najtrudniejszych przypadkach.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.