Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Weryfikacja zbieżności kół zalecana jest minimum raz w roku – najwygodniej diagnostykę wykonać łącznie z przeglądem sezonowym. Do serwisu, zajmującego się geometrią, należy zgłosić się po każdej kraksie drogowej (pomiary są zalecane zarówno po poważniejszych naprawach, jak i w przypadku drobniejszych stłuczek).

Pomiarów zbieżności i ustawień geometrii trzeba dokonać po każdej naprawie układu kierowniczego lub układu zawieszenia. Okazją do wizyty w warsztacie jest również zakup samochodu używanego.

Czy mam problem z geometrią kół? Podpowiadamy najczęstsze objawy

Pomiar zbieżności kół zawsze warto wykonać, gdy:

• samochód ściąga w bok na zakrętach
• pojawią się wibracje na kierownicy
• kierownica nie powraca automatycznie do pozycji wyjściowej po pokonaniu zakrętu
• pogorszy się sterowność auta
• zauważymy spadek przyczepności opon
• bieżniki opon ścierają się nierównomiernie

Zakres oferty

Oferujemy kompleksowe pomiary zbieżności kół w autach marek włoskich (Fiat, Alfa Romeo i Lancia). Dysponujemy najnowszym sprzętem diagnostycznym przeznaczonym do pomiarów na osiach tylnych i przednich, kąta pochylenia kół oraz kąta pochylenia sworzni zwrotnic.

W przypadku błędnych wartości, serwisanci dokonują precyzyjnych ustawień geometrii kół. Ustawiamy m.in. drążki kierownicze i śruby wahaczy.

Ustawienia geometrii – korzyści

Ustawienia geometrii kół podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy, ponieważ pojazd odzyskuje prawidłową sterowność. Dobra przyczepność opon zapobiega szybszemu zużyciu ogumienia, a zarazem zmniejsza prawdopodobieństwo wpadnięcia w niebezpieczny poślizg. Jazda samochodem z odpowiednio ustawioną geometrią jest płynna. Dodatkową gratką jest niższe spalanie paliwa.

Geometria kół w Warszawie – przyjedź, a my zadbamy, aby ustawienia wróciły do parametrów fabrycznych.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.