Oferta

Prowadzimy serwis samochodów Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie. Zapewniamy kompleksowe przeglądy, usługi z zakresu mechaniki i elektroniki pojazdowej, diagnostykę komputerową, ustawienia geometrii kół oraz serwis klimatyzacji. Dokonujemy również szczegółowych przeglądów aut używanych przed zakupem. Nasi technicy dobrze znają specyficzną budowę aut marek włoskich zapewniając szybkie i solidne naprawy.

Przeglądy okresowe – zadbaj o dobry stan techniczny auta

W naszym serwisie przeprowadzamy szczegółowe przeglądy okresowe samochodów osobowych Alfa Romeo i Lancia oraz pojazdów osobowych i dostawczych Fiat.
Dbamy, aby przebieg usługi był sprawny i stawiamy na przyjazną atmosferę. Pierwszym krokiem pracy zawsze jest zapoznanie się z kartą przeglądową i dokładna analiza zaleceń producenta. To pozwala sprawnie ocenić stan zużycia poszczególnych części i zalecić ewentualne wymiany.

Mechanika pojazdowa nie ma przed nami tajemnic

Podstawową usługą serwisu jest mechanika pojazdowa. Około 20 lat tradycji w branży i wieloletnie autoryzacje pozwoliły nam stworzyć zaplecze techniczne ułatwiające nawet skomplikowane naprawy. Dysponujemy szeroką gamą narzędzi, komputerami diagnostycznymi, specjalistycznym oprogramowaniem oraz dostępem do baz ze schematami budowy różnych modeli Alfa Romeo, Fiat i Lancia.

Dokonujemy całościowych napraw układu hamulcowego, kierowniczego i wydechowego, sprzęgieł kół dwumasowych, rozrządu, silnika, przegubów półosi. Pomagamy podjąć decyzję pomiędzy częściami fabrycznymi, a tańszymi zamiennikami, co zawsze pozwala dopasować naprawę do zasobności portfela naszego Klienta.

Uzupełnienie oferty stanowi diagnostyka komputerowa wraz z naprawami elektromechanicznymi.

Przeglądy aut używanych przed zakupem

Do oferty wprowadziliśmy przeglądy samochodów używanych Fiat, Alfa Romeo oraz Lancia przed zakupem. Kompleksowo sprawdzamy stan techniczny auta, dokonujemy pomiaru grubości lakieru oraz weryfikujemy zbieżność kół. Pomagamy wykryć samochody powypadkowe oraz usterki sprytnie zakamuflowane przez nieuczciwego sprzedawcę, aby nasi Klienci inwestowali wyłącznie w pojazdy, które rzeczywiście spełnią ich wymagania.

Serwis samochodów włoskich w Warszawie – solidne naprawy, najwyższa precyzja wykonania, rozsądne ceny.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów włoskich w Warszawie. Obsługujemy osobowe auta Alfa Romeo i Lancia oraz wszystkie modele Fiata (osobowe, dostawcze). Zalecamy regularne przeglądy co 12 miesięcy (przy intensywniej eksploatowanych pojazdach co 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Znalazłeś właśnie ogłoszenie z idealnym samochodem używanym i zastanawiasz się, czy deklaracje sprzedawcy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przyjedź do serwisu aut włoskich przy ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością serwisu aut włoskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Alfa Romeo, Fiata i Lancii do skorzystania z pomocy naszych fachowców.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia w Warszawie. Serwis specjalizuje się w obsłudze samochodów włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Stawiamy na połączenie precyzji z elastyczną obsługą dopasowaną do wieku i wartości auta oraz potrzeb właściciela.

Wymianyrozrządu

Jedną z usług niezależnego serwisu Fiata, Alfy Romeo i Lancii jest wymiana rozrządów silnika. Zapewniamy sprawne i precyzyjne wykonanie prac dzięki dostępowi do szczegółowych schematów połączeń „góry i dołu silnika” w różnych modelach aut włoskich.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Zapewniamy kompleksową pomoc przy uszkodzeniach sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach włoskich. Serwis Alfa Romeo, Fiata i Lancii znajduje się przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (dogodny dojazd z centrum).

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy naprawy oraz wymiany silników w samochodach Alfa Romeo, Fiat (osobowe, dostawcze) i Lancia. Serwis mieści się w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (dobry dojazd wylotówką na Poznań).

Naprawyukładów kierowniczych

Serwis samochodów marek włoskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) oferuje naprawy układów kierowniczych we wszystkich modelach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Dokonujemy przeglądów, zapewniamy pełną diagnostykę i wymianę zużytych części.

Geometria

Jedną z oferowanych usług serwisowych jest geometria kół w Warszawie. Wykonujemy pomiary zbieżności i ustawienia geometrii w autach Alfa Romeo, Fiat, oraz Lancia.

Geometria kół – kiedy zgłosić się do serwisu?

Naprawyukładów hamulcowych

Jedną ze specjalności firmy są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców i zarządców flot poszukujących sprawdzonego serwisu Alfy Romeo, Fiata lub Lancii w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach włoskich – Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Obsługujemy wszystkie modele tych marek gwarantując szczegółowe przeglądy, szybkie zweryfikowanie usterek i lokalizację uszkodzonych części oraz sprawną wymianę podzespołów.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Sprawna i wydajna klimatyzacja, dostarczająca idealnie czystego powietrza do samochodowej kabiny, znacznie podnosi komfort jazdy oraz zapobiega zaparowywaniu szyb. Aby instalacja działała idealnie, warto zadbać o regularne przeglądy oraz ewentualne naprawy.

Naprawyukładów wydechowych

Oferujemy kompleksowe wymiany i naprawy układów wydechowych w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie.

Wymianyprzegubów półosi

Jedną z usług serwisowych firmy jest wymiana przegubów półosi w samochodach marek włoskich. Obsługujemy wszystkie modele Alfy Romeo, Fiata (osobowe, użytkowe), oraz Lancii. Zapraszamy do siedziby serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (róg ul. Szeligowskiej).

Diagnostykakomputerowa

W ofercie serwisowej znalazła się diagnostyka komputerowa i naprawy elektroniki w samochodach Alfa Romeo, Fiat i Lancia. Zaawansowany sprzęt i najnowsze programy komputerowe pozwalają na szybką diagnozę, a następnie usunięcie usterek.