Obsługafirm

Serwis aut włoskich Alfa Romeo, Fiat i Lancia w Warszawie zaprasza do współpracy wszystkie firmy. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę specjalnie dla zarządców służbowych flot. Zapewniamy regularne przeglądy okresowe, diagnostykę i pełną obsługę serwisową między innymi dla:

• wypożyczalni samochodów
• korporacji taksówkarskich
• firm przewozowych i transportowych
• przedsiębiorstw posiadających floty służbowe dla swoich pracowników

Stała współpraca obejmuje diagnostykę komputerową, naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej, naprawy elektroniki samochodowej, wymianę ogumienia, pomiary zbieżności kół i ustawienia geometrii, serwis klimatyzacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem, zapleczem części do aut marek włoskich oraz doświadczonym zespołem techników, którzy kompleksowo zadbają o każde firmowe auto.

Gwarantujemy upusty i zniżki dla stałych Klientów (rabaty zarówno na części, jak i robociznę) oraz możliwość rozliczeń przelewowych z odroczonymi terminami płatności. Dbamy, aby usługa w 100% wpisywała się w specyfikę i potrzeby firm, dlatego przy obsłudze dużych flot zapewniamy elastyczne warunki (do wcześniejszego uzgodnienia).

Skorzystaj z obsługi serwisowej i skup się na swojej podstawowej działalności – nasi mechanicy zadbają o dobry stan Twojej służbowej floty.

Godziny otwarcia serwisu
pn. – pt. 8-19, sob. 9-15

+48 22 666 31 88

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Zapewniamy naprawy utrzymujące auta w dobrym stanie technicznym.