Serwis aut włoskich: Fiat

Oferujemy Państwu usługi serwisowania samochodów marki włoskiej. W sposób profesjonalny i gwarantujący najwyższą jakość usług zajmujemy się serwisem Fiata na terenie Warszawy. Korzystając systematycznie z usług serwisu Fiata zapewniają Państwo swojemu samochodowi mniejszą awaryjność oraz tańsze koszty jego eksploatacji. Wszystkie oferowane przez nas czynności diagnostyczne opieramy na zdefiniowanych wzorach kart serwisowych, które uwzględniają zazwyczaj:

  • rocznik samochodu,
  • rodzaj silnika,
  • model samochodu
  • przebiegu samochodu.

Podczas ustalania zakresu cenowego oraz czynności związanych z naprawą nasi wykwalifikowani fachowcy chętnie doradzą rodzaj niezbędnych części, w tym zaproponują również Państwu w razie potrzeby wysokiej jakości części zamienne, które z pewnością obniżą koszty naprawy. Nasz serwis Fiata w Warszawie zapewnia zawsze terminowość wykonywanych usług, dokładność, a także porady naszych pracowników - jak w sposób poprawny eksploatować samochód. Stałym Klientom oferujemy rabaty w wysokości: 5% na części zamienne oraz 10% na usługę serwisową. W sytuacji większej ilości samochodów jak także zorganizowanych flot gwarantujemy indywidualne oraz atrakcyjne warunki współpracy.

W razie pytań prosimy o kontakt oraz zapraszamy do współpracy.

Nasza oferta serwisowa zapewnia wszelkie usługi umożliwiające bezpieczną i długoletnią eksploatację Państwa samochodów. Przeglądy, diagnozowanie usterek i naprawy wykonujemy SZYBKO, TANIO I SOLIDNIE.

Obsługa serwisowa firm:
Dla firm i większej liczby samochodów proponujemy specjalne warunki sprzedaży i usług serwisowych.

Godziny otwarcia serwisu: pn.-pt.  8-19, sob. 9-15

honorujemy karty kredytowe

Zachęcamy i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Serwis mieści się blisko centrum Warszawy, na wylotówce na Poznań (róg Lazurowej). W czasie gdy my będziemy wykonywać usługę, Państwo mogą odpocząć w wygodnej poczekalni.
AUTO SZYMCZYK
SERWIS SAMOCHODÓW WŁOSKICH
ul. Połczyńska 82/2,
01-302 Warszawa - Bemowo
tel. +48 22 666 31 86 do 90