Serwis aut włoskich: ALFA ROMEO

Wśród naszych usług znajdą Państwo również serwis samochodów włoskich wykonywany w Warszawie, a w tym kompleksowy serwis Alfy Romeo. Dzięki naszej już dwudziestoletniej tradycji mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Przez lata autoryzowaliśmy serwis w celu usprawnienia pracy, zatem dzięki bogatszemu wyposażeniu technicznemu w sposób profesjonalny i sprawny obsługujemy i serwisujemy Państwa samochody włoskiej marki. Systematyczne badania i bieżące naprawy najdrobniejszych usterek gwarantują Państwu dłuższe i niezawodne użytkowanie samochodu, dając większe prawdopodobieństwo, że nie nastąpi niechciana większa awaria samochodu. Wszelkie przeglądy diagnostyczne jak także naprawy wykonywane są zawsze wedle wszystkich wytycznych producentów. Są one zróżnicowane, z tego względu, że są ściśle dostosowane do:

  • modelu samochodu,
  • rodzaju silnika,
  • rocznika samochodu,
  • przebiegu samochodu.

Nasi wykwalifikowani pracownicy z całą pewnością odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania dotyczące użytkowania samochodu, dokładnie określą zakres prac serwisowych, a w razie potrzeby doradzą także Państwu jakie części zamienne zastosować, aby obniżyć koszty naprawy. Polecane przez nas zamienniki są zawsze wysokiej jakości. Naszym stałym Klientom proponujemy także rabaty:

  • 10% na usługę,
  • 5% na części zamienne

Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego serwisu samochodów marki Alfa Romeo znajdującego się w Warszawie.

Nasza oferta serwisowa zapewnia wszelkie usługi umożliwiające bezpieczną i długoletnią eksploatację Państwa samochodów. Przeglądy, diagnozowanie usterek i naprawy wykonujemy SZYBKO, TANIO I SOLIDNIE.

Obsługa serwisowa firm:
Dla firm i większej liczby samochodów proponujemy specjalne warunki sprzedaży i usług serwisowych.

Godziny otwarcia serwisu: pn.-pt.  8-19, sob. 9-15

honorujemy karty kredytowe

Zachęcamy i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Serwis mieści się blisko centrum Warszawy, na wylotówce na Poznań (róg Lazurowej). W czasie gdy my będziemy wykonywać usługę, Państwo mogą odpocząć w wygodnej poczekalni.
AUTO SZYMCZYK
SERWIS SAMOCHODÓW WŁOSKICH
ul. Połczyńska 82/2,
01-302 Warszawa - Bemowo
tel. +48 22 666 31 86 do 90